Devam Eden Projeler

20 Haz 2024 - Perşembe
04 Tem 2024 - Perşembe 348 defa okundu.
Almanlardan, Belediyemize Altyapı Güçlendirme Desteği

Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) ile Belediyemiz arasında imzalanan ‘Depremden Etkilenen Belediyelerin Kentsel Hizmet Altyapısını Güçlendirmek İçin Teknik Destek Projesi’ hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.


22 May 2024 - Çarşamba 26 defa okundu.
İsviçre’den Adıyaman’a 2 Milyon Frank’lık Güçlendirme Projesi

İsviçre İnsani Yardım Merkezi Solidar Suisse ve dayanışma ağı Swiss Solidarity üyeleri, 1 Haziran’da kentte başlatılacak proje kapsamında Adıyaman Belediye Başkanımız Abdurrahman Tutdere’yi ziyaret etti.


14 May 2024 - Salı 144 defa okundu.
Sümerevler Mahallesi Yeni Parkla Daha Yeşil Olacak, Vatandaş Rahat Nefes Alacak

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz Sümerevler Mahallesindeki park çalışmasını hızlandırdı. Park, yaz tatili bitmeden hizmete açılacak.


01 May 2024 - Çarşamba 286 defa okundu.
“Emek Kutsalımız, İstihdam Öncelikli Meselemiz”

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ziyaretleri kapsamında Ayakkabı Kent’te incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız, “Emek kutsalımız, istihdam öncelikli meselemiz.” dedi.


26 Nis 2024 - Cuma 135 defa okundu.
Belediyemiz ile ACTED arasında imzalanan ‘Su Taşıma Tankeri Protokolü’ yenilendi

Belediyemiz ve Fransız Sivil Toplum Kuruluşu (ACTED) arasında, 6 Şubat depremlerinden sonra imzalanan ‘Su Taşıma Tankeri Temini Protokolü’ yenilendi.


22 Nis 2024 - Pazartesi 325 defa okundu.
Trabzonlu Hayırsever İş İnsanından Adıyaman’a 106 Adet Briket Ev

Trabzonlu hayırsever iş insanı Yahya Narmanlı tarafından Adıyaman’a yapılacak olan 106 adet briket evin çevre düzenlemesi de belediyemiz tarafından yapılacak.


Fotoğraf Galerisi