Güncel Haberler

09 Tem 2024 - Salı

Başkanımız: “Adıyaman İçin Verilecek Her Kararın Takipçisiyiz”

Çarşı Kent Meydanı Projesi ile ilgili olarak davetleri üzerine esnafla bir araya gelen Başkanımız, “Bizim derdimiz Adıyaman. Adıyaman için verilecek her kararın takipçisiyiz ve en iyisinin yapılması için mücadelemize devam edeceğiz.” dedi.

Başkanımız, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yürütülen ‘Çarşı Kent Meydanı Projesi’ ile ilgili olarak davetleri üzerine Gölebatmaz Caddesi'ndeki esnafla bir araya geldi.

Toplantıda, 50’ye yakın esnaf, projeyle ilgili olarak hak mağduriyeti konusu başta olmak üzere endişelerini ve taleplerini dile getirdi. Esnafın görüş ve taleplerini dinleyen Başkanımız, esnafa mağduriyet yaşatmayacaklarını ve her zaman esnafın yanında duracaklarını dile getirdi.

“Her Kesimin Ortaklaşa Karar Verdiği Bir Projenin Hayata Geçirilmesini İstiyoruz” 

Başkanımız, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yürütülecek olan Çarşı Kent Meydanı Projesi konusunda, projeden etkilenecek başta esnafımız olmak üzere halkımızın görüşlerini alıyoruz. Her kesimin üzerinde ortaklaşa karar verdiği bir projenin hayata geçirilmesini istiyor ve bunun için çalışıyoruz. Bu kapsamda bugün esnaf arkadaşlarımızın daveti üzerine kendileriyle bir araya geldik. Nazik davetleri için çok teşekkür ediyorum. Haklı endişelerini dile getirdiler, görüş ve taleplerini bizlerle paylaştılar. Bundan sonra da esnaf ziyaretlerimizi sürdüreceğiz.  Ortaya çıkan fikirlere göre de itiraz ve taleplerimizi şekillendirerek tekrar tekrar Bakanlığa ileteceğiz. Çünkü bizim derdimiz Adıyaman. Adıyaman için verilecek her kararın takipçisiyiz ve en iyisinin yapılması için mücadelemize devam edeceğiz.”

×
Fotoğraf Galerisi