Güncel Haberler

09 Tem 2024 - Salı

Altınşehir Mahallemizden 6 Şubat’ın İzleri Siliniyor

Şehir genelindeki çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Belediyemiz, Altınşehir Mahallesi'nde 6 Şubat’ın izlerini silmek için kollarını sıvadı.

6 Şubat depremlerinin hasarlarını ortandan kaldırmak için sürdürülen çalışmalara Adıyaman’ın en büyük mahallelerinden biri olan Altınşehir Mahallesi'nde devam eden Belediyemiz, mahalleyi hızla eski günlerine kavuşturmak için altyapı ve üstyapı çalışmalarına aynı anda başladı.

“Mahallemizi Eski Günlerine Kavuşturmak İçin Hızla Çalışıyoruz”

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkanımız, “6 Şubat depremlerinden en fazla etkilenen mahallelerimizden biri de Altınşehir Mahallemiz idi. Ekiplerimiz, mahallemizin özlenen, eski günlerine dönmesi için son hızla çalışıyor.” dedi. 

Başkanımız sözlerini şöyle sürdürdü:  
“Şehrimizin nüfus anlamında en büyük mahallelerinden biri olan Altınşehir Mahallemizde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin asfalt öncesi freze çalışması ve akabinde asfalt serme işleminin yanı sıra, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de aynı zamanda kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimizin hummalı çalışması ile en kısa sürede çalışmaları mahallemizi eski günlerine kavuşturacağız.” 
×
Fotoğraf Galerisi