haber

"MAŞALLAH GENÇLERİMİZ GÜMBÜR GÜMBÜR"

8.5.2022

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşmaları' projesi kapsamında Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşmaları' programı kapsamında öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Son olarak Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Başkanımız, öğrencilere mesleki deneyimlerinden bahsederek başarıya giden yolda çeşitli tavsiyelerde bulundu. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen programda öğrencilerin sorularını da tek tek yanıtlayan Başkanımız, doktorluk ve belediye başkanlığı deneyimlerini paylaştı.

Belediyemiz tarafından hayata geçirilen 'Gençlik Makamı Buluşması' projesinden de kısaca bahsederek, gençliğe verdikleri öneme dikkat çeken Başkanımız, "Şehrimizi yönetirken gençlerin fikirlerini, görüşlerini merkeze aldığımız; bu bağlamda gençlerle buluştuğumuz, etkinlikler yaptığımız ve tavsiyelerini aldığımız bir prestij projedir. Gençlere sonuna kadar açık olan bu makamda; Gençlik STK’ları, KYK, Gençlik Merkezleri gibi paydaşlarla birlikte hareket edeceğiz ve gezi, kariyer günleri, sohbet, kitap tahlili gibi birçok etkinliği hayata geçireceğiz inşallah. Bugün de bu proje kapsamında Atatürk Kız İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek, kardeşlerimizin sorularını cevaplandırdık. Maşallah gençlerimiz gümbür gümbür" diye konuştu.