haber

GENÇLİK VE ÇOCUK FESTİVALİ MUHTEŞEM KONSERLERLE BAŞLADI

23.9.2022

Belediyemiz tarafından düzenlenen Gençlik ve Çocuk Festivali, Tuğçe Kandemir ve Pınar Süer konserleriyle start aldı.

Belediyemizin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik ve Çocuk Festivali muhteşem konserlerle başladı.

Karaali Eğriçay Parkı'nda gerçekleşen etkinlik için Adıyamanlı hayranlarıyla buluşan Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Tuğçe Kandemir ile Pınar Süer birbirinden güzel parçalarını sevenleri için seslendirdi.

Konser öncesi çocuk oyunları ve animatörler, nostaljik sinema ve çeşitli organizasyonlarla çocukların gönüllerince eğlenebildiği etkinliklere imza atan Belediyemiz, akşam saatlerinde de iki muhteşem sesi Adıyamanlılarla buluşturdu.

İlk olarak sahneye çıkan müziğin parlayan yıldızlarından Pınar Süer, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Pınar Süer'den sonra sahne alan Tuğçe Kandemir ise hayranlarıyla birlikte seslendirdiği şarkılarla geceyi doyumsuz hale getirdi.

Belediyemiz tarafından düzenlenen etkinliğe katılarak gençleri ve çocukları selamlayan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, konser arasında sanatçıları seslendirdikleri güzel şarkılardan dolayı tebrik ederek, çiçek takdim etti. Daha sonra konser alanını gezerek vatandaşlarla da sohbet eden Başkanımız, festivalin ilk gününün verilen konserler ve yarışmalarla dolu dolu geçtiğini dile getirerek, "her şeyin en güzelini hak eden gençlerimiz doyasıya eğlendiler" şeklinde konuştu.

Konser gece geç saatlere kadar büyük bir coşkuyla devam etti.

4 gün sürecek Gençlik ve Çocuk Festivali'nin ikinci günü de çok önemli bir sanatçıya ev sahipliği yapacağını söyleyen yetkililerimiz, Türk pop müziğinin yükselen yıldızlarından Emre Aydın'ın vereceği konsere ve öncesinde gerçekleştirilecek olan etkinliklere tüm vatandaşları davet etti.