haber

EKİPLERİMİZ GECE MESAİSİNDE

3.7.2022

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, OSB, TPAO Bölge Müdürlüğü ve önemli caddelerin kesişim noktasında bulunan TPAO kavşağındaki düzenleme çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlamak için gece gündüz demeden çalışmayı sürdürdü.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye Petrolleri Bölge Müdürlüğü ile önemli caddeleri birbirine bağlayan konumda bulunan TPAO kavşağında düzenleme çalışması gerçekleştirdi.

Ayrıca kavşakta bulunan ve engel teşkil eden trafonun taşıma ve yıkım işlemlerini de gerçekleştiren ekiplerimizi ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, mesai arkadaşlarına kolaylıklar dileyip, alanda incelemelerde bulundu.

Çalışmalar hakkında kısa bir bilgi de veren Başkanımız, "Türkiye Petrolleri kavşağındaki düzenleme ve genişletme çalışmaları yapan arkadaşlarımızı ziyaret ederek kolaylıklar diledik. Kısa süre içerisinde kavşaktaki yol genişletme çalışması sonrası engel teşkil eden trafonun taşıma ve yıkım işlemlerini gerçekleştiren arkadaşlarımız, yolu bir an önce yeniden hizmete açmak için ivedi bir şekilde asfalt serimine de başladı. Yaptığımız bu yol genişletme çalışması ile bölgedeki trafik yoğunluğunu bir nebze olsun azaltmış olacağız inşallah" diye konuştu.

Ekiplerimiz, kısa süre içerisinde genişletme ve düzenleme çalışmalarını tamamladıkları kavşağın asfaltlama çalışmalarını da gece geç saatlere kadar sürdürdü.