haber

BAŞKANIMIZ KIŞ SPOR OKULLARINI ZİYARET ETTİ

20.9.2022

Belediyemiz tarafından sezonu açan Kış Spor Okullarını ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, minik sporcularla bir araya geldi.

Kısa süre önce tamamlanan Yaz Spor Okullarından hemen sonra faaliyetlerine başlayan Kış Spor Okullarımızı ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, kurslara katılan minik öğrencilerle bir araya geldi.

Kış Spor Okulları bünyesinde hizmet veren yüzme kursuna yaptığı ziyarette sorumlulardan bilgiler alan Başkanımız, Kış Spor Okullarının geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda sporseverlerden yoğun ilgi gördüğünü dile getirdi.

Belediyemiz bünyesinde faaliyetlerini başarıyla yürüten spor okullarının faaliyetleri ile ilgili de bilgi veren Başkanımız, yaz-kış halkın hizmetine açık olan Kapalı Yüzme Havuzunda verilen yüzme kursları başta olmak üzere, futbol, basketbol ve diğer spor aktivitelerinden her yıl binlerce öğrencinin yararlandığını dile getirerek, "Yaz ve Kış Spor Okullarımızda her yıl kalitemizi daha arttırıyoruz. Hedefimiz sportif faaliyetlerin zengin olduğu bir Adıyaman. İnşallah bu yolda çalışmalarımıza devam edeceğiz" şeklinde konuştu.