haber

BAŞKANIMIZ, BAHÇECİK MAHALLESİ'NDEKİ KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

4.8.2022

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen programda, Bahçecik Mahallesindeki kadınlarla bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Bahçecik Mahallesindeki kadınlarla bir araya geldi.

AK Parti Adıyaman Kadın Kolları tarafından organize edilen ve Sadiye Kartal isimli vatandaşın evinde düzenlenen programda bir araya geldiği kadınların öneri ve taleplerini dinleyen Başkanımız, burada yaptığı konuşmada, "AK Parti Adıyaman Kadın Kollarımız tarafından Bahçecik Mahallesinde düzenlenen toplantıda, mahallelilerimizin istek ve taleplerini dinledik. Mahalle Muhtarımız Mehmet Yolcu ve gönül kapılarını açarak güler yüzleriyle bizleri misafir eden tüm hemşerilerimize teşekkür ederim. Hemşerilerimize hizmetin en iyisini sunmak için gayretle çalışıyoruz" dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler ise yaptığı konuşmada, "Ak kadınlarımızla çalmadık kapı dokunmadık gönül bırakmayacağız inşallah. Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç ve Mahalle Muhtarı Mehmet Yolcu'nun katılımlarıyla Bahçecik Mahallesi'nde Sadiye Kartal'ın hanesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldik. Belediye Başkanımıza ve Muhtarımıza teşekkür ederiz" dedi.