haber

BAŞKAN KILINÇ'I, RAMAZAN AYI DA YAVAŞLATMIYOR

21.4.2022

Yoğun mesaisinden geri kalan zamanının büyük bölümünü vatandaşlarla buluşarak geçiren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Ramazan ayında da makamında ağırladığı hemşerilerinin sorun ve önerilerini dinliyor.

Yoğun mesaisinden geriye kalan zamanlarını vatandaşlarla iç içe geçirmeye büyük önem veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Ramazan ayında da bu hassasiyetine devam ediyor.

Fırsat buldukça esnaf ve vatandaş ziyaretlerine katılan, çoğu zamanda vatandaşları makamında ağırlayan Başkanımız, Ramazan ayı boyunca da kendisine gelen talep, öneri, şikayet ve sorunların çözülmesi için makamının kapılarını sonuna kadar hemşerilerine açıyor.

Gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili konuşan Başkanımız, vatandaşların derdiyle hemhal olmanın ve taleplerine kulak vermenin asli görevleri olduğunu söyleyerek "Rabbim bizi bu bilinçten ayırmasın inşallah. Ziyaretlerinden dolayı kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Başkanımıza her fırsatta ulaşabilmenin memnuniyetini yaşadıklarını söyleyen vatandaşlar ise kendilerini güler yüz ve sıcakkanlı bir şekilde karşılayıp, sorunlarını dinlediğini söyledikleri Başkanımıza teşekkür etti.