haber

MAHALLELİLERDEN, İŞÇİLERİMİZE ÇİĞKÖFTE İKRAMI

25.8.2022

ASKİM ekiplerimiz tarafından Cumhuriyet Caddesi'nde sürdürülen altyapı yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, mahalle sakinleri yoğun bir gayret ortaya koyan işçilere çiğköfte ikramında bulundu.

Belediyemizin prestij cadde projesi kapsamında yer alan Sıratut Mahallesi'ne bağlı Cumhuriyet Caddesi'nde çalışmalarını yürüten işçilerimiz, mahalle sakinlerinin çiğköfte sürpriziyle karşılaştı.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğümüz (ASKİM) tarafından üstyapı çalışmalarından önce gerçekleştirilen altyapı yenileme çalışmaları kapsamında yoğun bir gayret ortaya koyan işçilere hem moral vermek, hem de gayretlerinden ötürü teşekkür etmek için çiğköfte ikramında bulunan mahalle sakinlerinin bu jestine Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç da ortak oldu.

Sıratut Mahallesi Muhtarı İlhan alan öncülüğünde gerçekleştirilen jestten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür eden Başkanımız duygularını şu sözlerle ifade etti: "Cumhuriyet Caddesinde altyapı çalışmalarında bulunan personelimize Sıratut Mahalle Muhtarımız İlhan Alan ve mahalle sakinleri tarafından çiğköfte ikramında bulunuldu. Biz de bu anlamlı jeste iştirak ederek dahil olduk. sıcak ve samimi sohbetlerinden dolayı tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyoruz. Cenab-ı Allah birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin inşallah."

Mahalle Muhtarı Alan ise yoğun gayret ortaya koyan işçilere teşekkür etmek için böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiklerini söyleyerek, sürdürülen çalışmalardan dolayı Başkanımıza ve işçilerimize teşekkür etti.

Daha sonra Mahalle Muhtarı tarafından yoğrulan çiğköfte, Belediye Başkanımız tarafından işçilerimize ve mahalle sakinlerine dağıtıldı.