haber

BAŞKANIMIZ, ŞEHİR ESTETİĞİ İÇİN UZMAN GÖRÜŞÜ ALIYOR

3.8.2022

Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, şehir estetiği projelerini en sağlıklı biçimde hayata geçirmek için uzmanlardan oluşturulan komisyonun üyeleriyle bir araya geldi.

Adıyaman'a hak ettiği hizmetleri kazandırmak için yoğun gayret ortaya koyan ve bunu işinin ehli insanlarla birlikte yapmaya büyük önem veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, şehir estetiği projeleriyle ilgili istişarelerde bulunmak üzere sivil toplum kuruluşları, mimarlar, mühendisler, üniversite hocaları ve kamu kurumları temsilcilerinden oluşan 'Mimari Estetik Komisyonu' üyeleriyle bir araya geldi.

Keleş Konağı'nda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç'ın yanı sıra İmar ve Fen İşlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcımız Mithat Töken, Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ve Mimari Estetik Komisyonu üyeleri katıldı.

Toplantıda komisyon üyeleriyle şehir estetiği üzerine istişarelerde bulunan Başkanımız, "Şehir estetiği projelerimiz ile ilgili istişarelerde bulunmak üzere sivil toplum kuruluşları, mimarlar, mühendisler, üniversitemizin kıymetli hocaları ve kamu kurumları temsilcilerinden oluşan Mimari Estetik Komisyonu üyelerimizle bir araya geldik. Oldukça faydalı geçen bu toplantıyı rutin aralıklarla devam ettirmeyi amaçlıyoruz" diye konuştu.

Komisyon üyeleri ise böyle önemli bir konuda kendilerinin de fikrini alan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç'a teşekkür etti.