haber

ASKİM EKİPLERİMİZDEN GECE MESAİSİ

22.8.2022

Şehrin altyapı sorununu ortadan kaldırmak için yoğun gayret ortaya koyan Belediyemiz, trafiği aksatmamak için Atatürk Bulvarı'nın kuzey servis yolunda bulunan kanalizasyon hattını gece geç saatlerde yeniledi.

Adıyaman'da altyapıyı baştan sona yenilemek için çalışmalarını yoğunlaştıran Belediyemiz, Atatürk Bulvarındaki çalışmaları da trafiği aksatmamak için gece gerçekleştirdi.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ekiplerimiz tarafından sürdürülen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, personellerimizi ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

Sürdürülen çalışmalarla ilgili kısa bir bilgi de veren Başkanımız, Atatürk Bulvarı kuzey servis yolunda bulunan kanalizasyon hattını yenildiklerini ve dere ıslah çalışmaları kapsamındaki hatta bağlantısını sağladıklarını söyleyerek, "Şehrimizi sağlıklı ve modern bir altyapıya kavuşturmak için Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin çalışmaları devam ediyor. Dere Islah çalışmaları devam eden çırçır deresi ile Atatürk Bulvarı bağlantı hattı, Karayolları asfaltlama öncesi bulvarda kazı yaparak 800'lük boru yeniliyoruz" diye konuştu.