Share

BAŞKANIMIZ, MUHTARLARIMIZLA İLİN SORUNLARINI KONUŞTU

 

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği üyesi muhtarlarımızı makamında ağırlayarak ilin sorunları üzerinde görüş alış verişinde bulundu.

    Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

     Dernek Başkanı Abdulkadir Geylani Taş başkanlığında, Belediye Başkanımız ile bir araya gelen muhtarlarımız, kendilerine her fırsatta destek olan Belediyemizin bütün birimleri adına Başkanımıza teşekkürlerini iletti.

      Kısa süre önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine İçişleri Bakanlığımızın organizasyonuyla İspanya’ya giden muhtarlarımızın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız, muhtarların, devletin ve belediyenin mahallelerdeki temsilcileri olduğunu hatırlatarak, “Muhtarlık, halkla devlet arasında bir köprüdür. Bu kadar ehemmiyetli bir görevi yürüten muhtarlarımıza destek olmak da devletimizin ve belediye başkanlarının görevidir. Bu vesileyle düzenlenen yurt dışı gezisinin çok önemli olduğuna inanıyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bizde göreve geldiğimiz günden bu yana muhtarlarımızla hep koordine içerisinde olmaya, sorunlarına kulak vermeye özen gösterdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de eksiklerimizi tamamlamış bir şekilde muhtarlarımıza ve mahallelerine gerekli hizmetleri götüreceğiz” diye konuştu.

       Ziyarette muhtarlar adına bir konuşma yapan Dernek Başkanı Taş ise misafirperverliğinden dolayı Başkanımıza teşekkür etti.

      Sohbet havasında geçen ziyarette Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu, muhtarlarımızla ilin ve mahallelerinin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Oluşturulma Tarihi : 03.07.2018