Share

KADROYA GEÇEN TAŞERON İŞÇİLERİMİZDEN CUMHURBAŞKANIMIZA VEFA

   Belediyemiz bünyesinde çalışan ve geçtiğimiz aylarda kadro alan taşeron işçilerimiz, 24 Haziran seçimi öncesi Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’a vefasını ortaya koydu.

     Belediyemiz bünyesinde çalışan ve kısa süre önce 696 sayılı KHK ile getirilen haklar kapsamında kadroya geçen taşeron işçilerimiz, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Genel Seçimler öncesi Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’a vefasını gösterdi.

     Belediye Başkan Yardımcımız M. Said Kutlu ve Meclis Üyelerimizin de katılımıyla bir araya gelen yüzlerce işçi AK Parti’nin Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan seçim karargâhına kadar yürüyerek, coşkulu bir şekilde destek verdi.

    Burada Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış ve partililer tarafından karşılanan kalabalık, ellerinde Türk Bayrağı, AK Parti bayrağı ve meşalelerle Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan ve AK Parti lehine sloganlar attı.

     Daha sonra kalabalığa hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ve AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış, işçilerimize teşekkür etti. Gösterilen yoğun teveccühün 24 Haziran’da ortaya çıkacak sonucun en belirgin örneği olduğunu dile getiren Belediye Başkanımız, aynı coşkunun 24 Haziran akşamı da yaşanacağına inandığını söyledi.

Oluşturulma Tarihi : 23.06.2018