Share

EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİN ÖNÜNDE RAMAZAN ÇADIRI KURUYORUZ

     Belediyemiz, son iki yılda olduğu gibi bu yıl da Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin önüne hasta yakınları için iftar çadırı kuracak.

   Ramazan ayının manevi havasının en güzel şekilde yaşanması için tüm detayları düşünen Belediyemiz, Demokrasi Parkında düzenleyeceği ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programlarının yanı sıra, Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastası olduğu için kalmak zorunda olan ve bundan dolayı Ramazan ayının feyzinden istediği gibi yararlanamayan vatandaşlar için hastanenin karşısında bulunan Belediyemize ait otoparkta iftar çadırı kuracak.

    Ramazan ayı boyunca hizmet verecek olan iftar çadırı ile ilgili kısa bir bilgi veren Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, amaçlarının hasta ve hasta yakınlarının da Ramazan’ın tadına erişmesini sağlamak olduğunu söyledi.

   Başkanımız ayrıca, her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da yaşanabilecek sorun ve sıkıntılarda 153 numaralı telefondan istek, talep ve şikayetlerde bulunulabileceğini hatırlattı.

Oluşturulma Tarihi : 16.05.2018