Share

BELEDİYEMİZDEN, ADIYAMAN 1954 SPOR TARAFTARINA ARAÇ DESTEĞİ

     Belediyemiz, ilimizi BAL liginde temsil eden Adıyaman 1954 Spor’un hafta sonu deplasmanda oynayacağı Malatya Yeşilyurt Belediyespor maçı için taraftara araç desteğinde bulunacak.

      İmkanlar dahilinde ilde faaliyet gösteren amatör futbol takımları ile ilimizi BAL Liginde temsil eden Adıyaman 1954 Spor’a çeşitli desteklerde bulunan Belediyemiz, desteklerine devam ediyor.

     Bu hafta deplasmanda oynanacağı Yeşilyurt Belediyespor maçı için Adıyaman 1954 Spor taraftarına araç tahsis edecek olan Belediyemiz, diğer taraftan da Adıyaman 1954 Spor’un deplasman maçına gidemeyecek olan taraftarlar için maçı belediyemizin resmi facebook hesabından canlı yayınlayacak.

       Konu ile ilgili kısa bir bilgi veren yetkililerimiz, “Spora imkanlar dahilinde destekler veren belediyemiz, ilimizi BAL Liginde temsil eden Adıyaman 1954 Spor’un da hep yanında oldu ve bundan sonra da olmaya devam edecek. Bu anlamda Cumartesi günü Malatya’da oynanacak olan Yeşilyurt Belediyespor maçı öncesi araç talebinde bulunan taraftar gruplarımızın bu talebini yerine getirip, ihtiyaç görüldüğü kadar aracı taraftarlarımıza tahsis edeceğiz. Yine belediye olarak, daha önce kendi evimizde oynanan maçlarda uyguladığımız, resmi facebook hesabımızdan maçı canlı yayınlama işini de bu kez Yeşilyurt Belediyespor deplasmanda uygulayacağız. Malatya’daki maçı izleyemeyecek olan taraftarlarımız maçı belediyemizin resmi facebook hesabından takip edebilirler” diye konuştu.

  14 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da oynanacak olan maç Belediyemizin resmi facebook hesabı olan www.facebook.com/adiyamanbel.tr adresinden takip edilebilecek.

Oluşturulma Tarihi : 12.10.2017