Share

BAŞKANIMIZDAN, ADALET VE MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZA ZİYARET

     Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül ile Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz’ı ziyaret ederek, Adıyaman’a yapılan yatırımlardan ötürü teşekkür etti.

      AK Parti 117. İl Başkanları Toplantısına ve çeşitli temas, görüşme ve toplantılara katılmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, hem Belediyemizin bazı çalışmalarını hızlandırmak için hem de Adıyaman’a yapılan yatırımlardan dolayı teşekkür etmek için bakanlık düzeyinde görüşmeler gerçekleştirdi.

       Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger ve Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ile birlikte Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül ile Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz’ı ziyaret ederek, Adıyaman’a yapımı devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar konusunda görüş alışverişinde bulunan Başkanımız, ziyaretlerle ilgili olarak şunları dile getirdi: “Ankara ziyaretimiz kapsamında ilk olarak Milli Eğitim Bakanımız ve aynı zamanda fahri hemşerimiz olan İsmet Yılmaz beyi ziyaret ettik ve kendilerine Adıyaman’ımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek ilimize davet ettik. Kendileri de en kısa zamanda Adıyaman’ımıza geleceğini ifade ettiler. Daha sonra Adalet Bakanımız Abdülhamit Gül’ü makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dileyip, ilimize verdikleri ve verecekleri desteklerden dolayı teşekkür ettik.”

Oluşturulma Tarihi : 07.09.2017