Share

FATİH MAHALLESİ 20 YIL SONRA YENİ ASFALTA KAVUŞTU

      Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Fatih Mahallesi Kireçhane Caddesinde asfalt çalışması yapıldı.

    Şehrin birçok noktasında yoğun bir asfalt çalışması yürüten Belediyemiz, uzun yıllar asfalt gitmeyen mahalle ve sokakları asfalta buluşturmaya devam ediyor.

      Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce Fatih Mahallesi Kireçhane Caddesi’nde de başlayan çalışmalar tamamlandı. Son olarak 20 yıl önce asfalt dökülen caddenin yeniden asfaltla buluşmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyleyen mahalle muhtarı Hasan Çelik, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

     Mahalleleri ile ilgili ne zaman bir sorun için belediyeyi arasa o sorunun kısa süre içerisinde giderildiğini de sözlerine ekleyen Fatih Mahallesi Muhtarı Çelik sözlerini şöyle tamamladı: “Mahallem adına, Belediye Başkanımıza mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisine minnettarız. Mahallemizde uzun yıllardır asfalt çalışması yapılmamıştı. Hüsrev Kutlu başkanımızın göreve gelmesinden sonra şehir genelinde başlatılan çalışmalar mahallemizde de gerçekleşti. Mahallemizde bütün sokaklarında gerek altyapı gerekse üstyapı en güzel şekilde yapıldı. Ne zaman mahallemle ilgili bir sorun için belediye başkanımızı yada ilgili müdürü arasam sorun hemen gideriliyor. Biz başkanımızdan ve ekibinden razıyız ve her zaman yanındayız.”

Oluşturulma Tarihi : 10.08.2017