Share

ADIYAMAN 1954 SPOR’DAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

     Adıyaman’ı BAL Liginde temsil eden Adıyaman 1954 Spor’un Başkanı Hüseyin Koç, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

    Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de mücadele eden Adıyaman 1954 Spor’un başkanı Hüseyin Koç, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

    AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ile Adıyaman Belediyespor Kulüp Başkanı Aykut Dündar’ın da hazır bulunduğu ziyarette şimdiye kadar verdikleri destekten dolayı Başkanımıza teşekkür eden Koç, yeni sezon öncesi yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

   Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ise ziyarette yaptığı konuşmada, “Profesyonel ligde bir takımımızın olmaması Adıyaman’ımız adına oldukça üzücü bir durum. Bölgesel Amatör Ligde ilimizi temsil eden Adıyaman 1954 Spor’un bu sezon profesyonel lige çıkması için hep beraber elimizden geleni yapmalıyız. Biz de Adıyaman halkını temsil eden bir belediye olarak Adıyaman 1954 Spor’a elimizden geldiği kadarıyla maddi ve manevi destek sağlayacağız” diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 13.07.2017