Share

BAŞKANIMIZ MAHALLE MAHALLE DOLAŞIYOR

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi mahalle gezilerini sürdürüyor.

  Referandum çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlara değişmesi gündemde olan Yeni Anayasa maddeleri hakkında bilgiler veriyor.

  Daha önce milletvekilleri ve AK Partili yöneticilerle birlikte mahalle mahalle dolaşan, STK’ları yerinde ziyaret eden ve düzenlenen her toplantıya katılarak vatandaşlardan 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda ‘EVET’ oyu kullanmalarını isteyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, son olarak milletvekili Adnan Boynukara ile birlikte Sümerevler Mahallesinde, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez ve Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem ile birlikte de Bahçelievler Mahallesinde düzenlenen mahalle toplantılarına katılarak referandumda destek istedi.

  Mahalle sakinlerinden 16 Nisan’da kararlarının ‘EVET’ olmasını isteyen Başkanımız, mahalle sakinlerine Yeni Anayasa hakkında bilgi verdi. Yarınlara daha güçlü bir şekilde yürümek için ‘EVET’in anlamının çok büyük olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu, mahalle sakinlerinden bunu ulaşabildikleri herkese birebir anlatmalarını istedi.

  Bahçelievler Mahallesi ve Sümerevler Mahallesi sakinleri ise 16 Nisan’daki referandumda kendi mahallelerinin ‘EVET’ rekoru kıracağı sözünü verdiler.

Oluşturulma Tarihi : 12.04.2017