Share

BAŞKANIMIZ, ŞEHİDİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Şırnak’ta terör örgütü PKK tarafından yapılan hain saldırıda ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Gölbaşılı Tankçı Uzman Çavuş Musa Vuruşkan için başsağlığı mesajı yayımladı.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Şırnak’ın Görmeç üs bölgesine uzun namlulu silahlar ve roketlerle saldıran terör örgütü PKK mensuplarınca ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesinde önceki gün şehit olan Gölbaşılı Tankçı Uzman Çavuş Musa Vuruşkan için bir başsağlığı mesajı yayımladı.

    “Milletimizin başı sağ olsun” diyerek sözlerine başlayan Başkanımız, evli ve 3 çocuk babası olan Uzman Çavuş Vuruşkan’ın baba evine düşen ateşin tüm Türkiye’yi sardığını dile getirdi. Başkanımız mesajında şunları dile getirdi: “Bu topraklardaki birlik ve bütünlüğe kast etmek için bir birleriyle yarışan eli kanlı terör örgütleri hiçbir zaman o kirli emellerine ulaşamayacaklardır. Dış mihrakların piyonu haline gelen bazı taşeron örgütlerin bu ülke üzerindeki oyunlarını bozmak için canı pahasına mücadele eden askerimiz ve polisimiz terör örgütüne darbe üstüne darbe vurmaya devam ediyor. Tıpkı binlerce kahramanımız gibi önceki gün Gölbaşı hemşerimiz Tankçı Uzman Çavuş Musa Vuruşkan’da ülkesi, bayrağı ve milleti uğruna şehit düştü. Şırnak’ın Görmeç üs bölgesine terör örgütü PKK’lı teröristler tarafından yapılan saldırıda ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Musa kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum.”

Oluşturulma Tarihi : 18.05.2017