Share

BAŞKANIMIZ, MERCAN TV’YE KONUK OLDU

     Mercan TV’ye konuk olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, referandum sürecinden belediyenin çalışmalarına kadar merak edilen tüm sorulara cevap verdi.

    Mercan TV ekranlarında Mustafa İlik’in hazırlayıp sunduğu programın konuğu olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, merak edilen birçok konuya açık yüreklilikle cevap verdi.

    Özellikle 16 Nisan’da yapılacak olan Referandum konusunda bilgiler veren Başkanımız, Adıyaman’ın 16 Nisan’da Türkiye rekoru kıracağına inandığını söyledi. Başkanımız, “Adıyaman Belediyesi olarak 2016 yılının Aralık ayında ‘Yalnız Değilsin Reis’ adlı bir imza kampanyası düzenlemiştik. O kampanyaya gösterilen büyük ilgi, Adıyamanlıların Cumhurbaşkanına olan sevgisini açıkça ortaya koyuyordu zaten. Her zaman vatanının, milletinin, devletinin ve Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu gösteren hemşerilerim, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda da ‘EVET’ diyerek, yeni bir Türkiye rekoruna imza atacaktır. 15 Temmuz’da sağcısıyla, solcusuyla, Türk’üyle, Kürt’üyle, Arap’ıyla, Çerkez’iyle, Zaza’sıyla tek vücut olarak ihanet şebekesini Adıyaman’a sokmayan yiğit Adıyamanlılar, 16 Nisan’da da üzerine düşeni yapacaktır” diye konuştu.

    Belediyenin diğer çalışmaları hakkında da bilgi veren başkanımız, izleyicilerden gelen soruları da yanıtladı.

Oluşturulma Tarihi : 27.03.2017