Share

BAŞKANIMIZ 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ İÇİN DESTEK İSTEDİ

  Mercan TV’ye konuk olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

    Mercan TV ekranlarında Nazım Keleş’in hazırlayıp sunduğu ‘Güncel Özel’ programının canlı yayın konuğu olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan ile AK Parti milletvekilimiz adaylarına destek istedi.

    Yaklaşık 1 buçuk saat süren programın büyük bir bölümünde, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlerin ülkemiz ve İslam dünyası için önemine vurgu yapan Başkanımız, Adıyamanlıların her seçimde olduğu gibi 24 Haziran’da da R. Tayyip Erdoğan’a tüm gücüyle destek vereceğine inandığını söyledi.

    AK Parti’nin Adıyaman milletvekili adaylarımızı da değerlendiren Başkanımız, Ahmet Aydın başta olmak üzere tüm milletvekili adaylarının Adıyaman için gece gündüz demeden çalışacağını belirterek, “Ahmet Aydın bu il için önemli bir değer. Yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla Adıyaman’a çok şey kazandırdı ve kazandırmaya devam edecek. Özellikle tütün konusunda Adıyaman olarak Ahmet Aydın’a çok şey borçluyuz. Zaten yasak olan tütün sorununun yasal bir hale gelmesi için önemli bir çaba harcadı. Adıyamanlılar olarak AK Parti’ye ve adaylarına destek olmamız gerekiyor” diye konuştu.

     Programın son bölümünde Belediyemiz tarafından yapılan ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında da bilgi veren Başkanımız, tek gayelerinin Adıyamanlılara hak ettiği hizmetleri sunmak olduğunu söyledi.

Oluşturulma Tarihi : 01.06.2018