Share

BAŞKANIMIZ, SU SORUNUNA ÇARE ARIYOR

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ilimizde mevsim şartlarından dolayı etkili olan su kesintisine çare aramak için Havşeri su kaynağında incelemelerde bulundu.

   Hava sıcaklığının yaz aylarında mevsim normallerinin çok üzerinde seyrettiği Adıyaman’da son yıllarda artan içme suyu kesintisini ortadan kaldırmak için uzun vadede ciddi projeler hazırlayan Belediyemiz, kısa vadede gerçekleştirilebilecek çözüm yollarını da hayata geçirmek için gece gündüz demeden çalışıyor.

    Yaşanan içme suyu sorununun üzerinde ciddiyetle duran Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, sorunu kısa vadede ortadan kaldıracak çözüm yolları bulmak için Havşeri su kaynağı ve çevresinde incelemelerde bulundu. Yöre sakinleriyle bir araya da gelen Başkanımız, “Yaşanan su sorununun en kısa sürede giderilmesi için çalışma arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bunun için kısa vadede yapılması gereken birkaç çalışmayı gerçekleştirdik. Ancak bunlar geçici çözümler. Su sorununun tamamen ortadan kalkması için uzun vadede önemli projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 18.08.2017