Share

TAZİYE EVLERİNDE DETAYLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI

     Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından il genelindeki tüm taziye evlerinde ince temizlik çalışması yapıldı.

   Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından daha önce il genelindeki tüm Cami, Cemevi ve Kur’an-ı Kerim Kurslarında yapılan temizlik çalışmaları şimdide taziye evlerinde yapılıyor.

  Çalışmalar hakkında bilgi veren Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkililerimiz, il merkezinde rutin olarak sürdürülen temizlik çalışmalarına ek olarak ibadethanelerde ve taziye evlerinde de devam ettiklerini belirterek, “Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan ‘İbadethane Temizleme Aracı’ ile il merkezindeki tüm Cami, Cemevi ve Kur’an-ı Kerim Kurslarında temizlik çalışması yapıyoruz. Bunların yanında belediyemiz bünyesinde çalışan İş Kur personellerimizle, mahallelerimizde bulunan taziye evlerimizde ince temizlik olarak bilinen kapı, pencere, cam, WC ve diğer noktalarda detaylı temizlik çalışması yürütüyoruz” diye konuştu.

   Taziye evlerinin yapıldığından bu yana ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde temizlendiğini de sözlerine ekleyen yetkililerimiz, temizliği yapan bayan personellerin genelde kendi mahallesindeki taziye evinde görevlendirildiğini de sözlerine ekleyerek, “10 bayan personelle il merkezinde bulunan toplam 50 taziye evinde çalışma yapacağız. Amacımız halkımıza daha temiz bir Adıyaman sunmak” şeklinde konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 30.03.2017