Share

TENİSÇİLERİMİZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

     Adıyaman’da düzenlenen ‘Okullar Arası Tenis Turnuvası’nda 9 dalda madalya toplayan Adıyaman Belediyespor’lu oyuncular başarılarıyla göz kamaştırdı.

    Belediyemiz bünyesinde önemli işlere imza atan tenis takımının oyuncuları, Adıyaman’da organize edilen Okullar Arası Tenis Turnuvasında 9 dalda madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

   Tenis Antrenörü Mehmet İnan koordinesinde Adıyaman Belediyesi Spor Kompleksinde çalışmalarını sürdüren Adıyaman Belediyespor Tenis Takımı oyuncularından, Özel Doruk Okulları öğrencisi Tuğrahan Özkaya Küçük Erkekler Adıyaman İl İkincisi, Özel Doruk Okulları öğrencisi Ahmet Aziz Bal Yıldız Erkekler Adıyaman İl Dördüncüsü, TPAO Ortaokulu öğrencileri Yağız Saygı ile Nuri Yaşar Yıldız Erkekler Adıyaman İl Üçüncüleri, Özel Simya Koleji öğrencisi Nevzat Baran Sert Yıldız Erkekler Adıyaman İl Birincisi, Özel Doruk Okulları öğrencileri Selin İçli ile Berfin Yılmaz Yıldız Kızlar Adıyaman İl İkincileri ve TPAO Ortaokulu öğrencileri Nilsu Sargınalp ile Rojin Baran da Yıldız Kızlar Adıyaman İl Birincileri olarak dereceye girdiler.

   Turnuvada Yıldız Erkekler dalında il birincisi olan Nevzat Baran Sert ile Yıldız Kızlar dalında il birincisi olan Nilsu Sargınalp ile Rojin Baran’ın Mayıs ayında Mersin’de düzenlenecek olan turnuvada ilimizi temsil edeceğini söyleyen Adıyaman Belediyespor Tenis Antrenörü Mehmet İnan, elde ettikleri başarıları kendilerine her zaman güvenen ve destek veren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ile Adıyaman Belediyespor Kulüp Başkanı Aykut Dündar’a armağan etti. İnan açıklamasının devamında şunları dile getirdi: “Bize böyle bir imkan verdiği için Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu beye ve her zaman desteklerini gördüğümüz Kulüp Başkanımız Aykut Dündar ile yöneticilerimiz Abdurrahman Elçi ve Mehmet Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz. Tenisçilerimiz başarısındaki ilhamı hentbol takımımızdan alıyor. Gelecek yıl bizi Süper Lig’de temsil edecek olan takımımıza başarılar diliyoruz. Okullar arası turnuvada dereceye giren oyuncularımız bundan sonraki önemli turnuvalarda da ilimizi temsil edecek. Tenis kortumuz olmadığı için salonda hazırlıklarını sürdüren tenisçilerimiz rakiplerine göre daha dezavantajlı durumda. Ancak bir tenis kortumuz olması durumunda daha büyük başarılar elde edeceğimize inanıyoruz.”

Oluşturulma Tarihi : 20.03.2017