Share

İŞİTME ENGELLİLER GOL OLDU YAĞDI

     Türkiye İşitme Engelliler 1. Liginde mücadele eden Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı kendi evinde ağırladığı İskenderun İşitme Engelliler Futbol Takımını 10-2 mağlup ederek şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet daha aldı.

     Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı bu yıl mücadele etmeye başladığı Türkiye İşitme Engelliler Deplasmanlı 1. Futbol Liginde başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.

     Bu hafta kendi evinde karşılaştığı İskenderun İşitme Engelliler Futbol Takımına gol yağdıran temsilcimiz, lider Niğde İşitme Engelliler Futbol Takımını takibi sürdürdü. Altınşehir Mansur Yardımcı Stadında oynanan karşılaşmada Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımının gollerini Mustafa (2), Muhammed (2), Hasan (2), İlhan (2), Murat ve Sedat attı.

     Maç sonunda değerlendirmede bulunan Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı Başkanı Mahmut Zafer Taştan, “Adıyaman Belediyesi bünyesinde mücadele ettiğimiz Türkiye İşitme Engelliler Deplasmanlı 1. Futbol Liginde bu hafta rakibimiz İskenderun İşitme Engelliler Futbol Takımına karşı bol gollü bir galibiyet alan oyuncularımı tebrik ediyorum. Bu anlamda desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ve taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 20.03.2017