Share

ZABITA EKİPLERİ BAYRAM ÖNCESİ DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI

 

    Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekipler, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi şehir merkezindeki matador ve pastanelerde denetim yaptı.

      Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi şehir merkezindeki matador ve pastanelerden hijyen, ruhsat ve gramaj denetimi yapan Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, kurallara uymayan işyerlerine göz açtırmadı.

    Zabıta ekiplerimiz tarafından gece gerçekleştirilen matador denetimi ile gündüz gerçekleştirilen pastane denetiminde belirlenen kurallara uymayan ve temizliğe önem göstermeyen işyerlerine uyarı ve cezai işlem uygulandığını söyleyen yetkililerimiz, vatandaşların sağlığı için rutin denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getirerek, “Vatandaşlarımızın güvenilir ve sağlıklı gıdalar tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Yaptığımız denetimlerde hijyen, gramaj ve personel temizliği gibi kurullara uymayan işyerlerine gerekli uyarılarda ve işlemlerde bulunduk. Bundan sonraki süreçte de vatandaşların sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” şeklinde konuştular.

Oluşturulma Tarihi : 21.06.2017