ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ

icon Telefon:
216 71 39|
icon Fax:
216 10 27
icon Mail:
ozelkalem@adiyaman.bel.tr

MÜDÜRÜMÜZÜN ÖZGEÇMİŞİ

Hasan Basri KIZILBAY

          1970 yılında Adıyaman'da Doğdu. İlk,Orta ve Lise Tahsilini Adıyaman'da tamamladıktan sonra. Yüksek Tahsilin iİnönü Üniversitesinde tamamladı.

          1988 yılında Atatürk barajında teknik ressam olarak çalıştı. 1992 yılında Adıyaman Belediyesi imar uygulama teknisyeni olarak görev yaptı. 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 1999 yılında tekrar Adıyaman Belediyesine geçiş yaparak çeşitli görevlerde bulundu ve şu an Özel Kalem Müdürlüğü görevini sürdürmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır. 

MÜDÜRLÜK HABERLERİ

 • BAŞKANIMIZ, ŞEHİDİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ
  BAŞKANIMIZ, ŞEHİDİMİZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Şırnak’ta terör örgütü PKK tarafından yapılan hain saldırıda ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Gölbaşılı Tankçı Uzman Çavuş Musa Vuruşkan için başsağlığı mesajı yayımladı.

 • BAŞKANIMIZDAN ‘19 MAYIS’ MESAJI
  BAŞKANIMIZDAN ‘19 MAYIS’ MESAJI

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • BAŞKANIMIZ, EDESSA TV’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
  BAŞKANIMIZ, EDESSA TV’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

  Şanlıurfa’dan ulusal yayın yapan Edessa TV’de gazeteci yazar Ferhat Özer’in hazırlayıp sunduğu ‘Gündem Özel’ programının canlı yayın konuğu olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, ülke gündeminden Adıyaman’da yapılan çalışmalara kadar birçok konuda değerlendirmede bulundu.

 • BELEDİYEMİZ VE KENT KONSEYİ UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ...
  BELEDİYEMİZ VE KENT KONSEYİ UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ OYUNLARI HATIRLATTI

  Organizasyonunu Adıyaman Kent Konseyi’nin yaptığı, Belediyemizin de destekleriyle güç kattığı ‘Sokak Oyunları Şenliği’ büyük bir ilgiyle start aldı. Şenliğe katılan Vali Abdullah Erin ile Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, çocuklarla birlikte çember ve deleme çevirip, ip atladı.

 • BAŞKANIMIZDAN ANNELER GÜNÜ MESAJI
  BAŞKANIMIZDAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, yayımladığı mesajında tüm annelerin gününü kutladı. Başkanımız, “Dinimizin, cenneti ayaklarının altına serdiği tüm annelerin günü kutlu olsun” dedi.