ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ

icon Telefon:
216 71 39|
icon Fax:
216 10 27
icon Mail:
ozelkalem@adiyaman.bel.tr

MÜDÜRÜMÜZÜN ÖZGEÇMİŞİ

Hasan Basri KIZILBAY

          1970 yılında Adıyaman'da Doğdu. İlk,Orta ve Lise Tahsilini Adıyaman'da tamamladıktan sonra. Yüksek Tahsilin iİnönü Üniversitesinde tamamladı.

          1988 yılında Atatürk barajında teknik ressam olarak çalıştı. 1992 yılında Adıyaman Belediyesi imar uygulama teknisyeni olarak görev yaptı. 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 1999 yılında tekrar Adıyaman Belediyesine geçiş yaparak çeşitli görevlerde bulundu ve şu an Özel Kalem Müdürlüğü görevini sürdürmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır. 

MÜDÜRLÜK HABERLERİ

 • ADIYAMAN’I ANKARA’DA EN İYİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ
  ADIYAMAN’I ANKARA’DA EN İYİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ

  Belediyemiz, 20-23 Nisan tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’nde Adıyaman’ın tanıtımına katkı sunmak için hazırlıklarını tamamladı.

 • BELEDİYEMİZ İLE HAYRAT VAKFI’NDAN, SURİYE’YE 2 TIR...
  BELEDİYEMİZ İLE HAYRAT VAKFI’NDAN, SURİYE’YE 2 TIR YARDIM DAHA

  Belediyemiz ile Hayrat İnsani Yardım Derneği Adıyaman Temsilciliği arasında, Suriye’deki vatandaşlara el uzatmak için geçen yıl Nisan ayında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde iki tır yardım malzemesi daha düzenlenen törenle Suriye’ye yollandı.

 • BAŞKANIMIZ, HIRİSTİYAN VATANDAŞLARIMIZIN PASKALYA...
  BAŞKANIMIZ, HIRİSTİYAN VATANDAŞLARIMIZIN PASKALYA BAYRAMINI KUTLADI

  Her fırsatta ‘Huzur ve Barış Kenti Adıyaman’ temasına vurgu yapan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, il protokolüyle birlikte Adıyaman Mor Petrus ve Mor Pavlus Kilisesini ziyaret ederek, Hristiyan vatandaşların Paskalya Bayramını kutladı.

 • BAŞKANIMIZ 3 MAHALLEDEN DAHA ‘EVET’ SÖZÜ ALDI
  BAŞKANIMIZ 3 MAHALLEDEN DAHA ‘EVET’ SÖZÜ ALDI

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi mahalle gezilerini sürdürüyor. Son olarak Haydar Efendi Caddesi ile Eskisaray ve Malazgirt Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkanımız, diğer mahallelilerden olduğu gibi buradan da ‘EVET’ sözü aldı.

 • BAŞKANIMIZ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
  BAŞKANIMIZ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

  Anadolu’da Vuslat TV’de Pınar Kantarcıoğlu’nun hazırlayıp-sunduğu ‘Gündem Özel’ programına konuk olan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu gündemi değerlendirdi.