KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ

icon Telefon:
2165622|
icon Fax:
 
icon Mail:
kultur@adiyaman.bel.tr

MÜDÜRÜMÜZÜN ÖZGEÇMİŞİ

İskender KORKUT

MÜDÜRLÜK HABERLERİ

 • DANANIN KUYRUĞU KOPUYOR
  DANANIN KUYRUĞU KOPUYOR

  Türkiye İşitme Engelliler 1. Ligi’nde Süper Lig mücadelesi veren Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, Gaziantep deplasmanından da galibiyetle dönerek Süper Lig’in kapısına dayandı.

 • BİRİMLER ARASI FUTSAL TURNUVASI BAŞLADI
  BİRİMLER ARASI FUTSAL TURNUVASI BAŞLADI

  Belediyemiz tarafından çalışanlarının motivasyonunu arttırmak ve kaynaşmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen Futsal Turnuvası başladı.

 • İBRAHİM SADRİ’DEN DOYUMSUZ ŞİİR GECESİ
  İBRAHİM SADRİ’DEN DOYUMSUZ ŞİİR GECESİ

  Belediyemiz ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, Gençlik Merkezleri ‘Hasbihal Gençlik Sohbetleri’ kapsamında organize edilen ‘Memleketim Merhaba’ adlı şiir dinletisi programına katılmak için ilimize gelen ünlü şair İbrahim Sadri, programa katılanlara doyumsuz bir şiir gecesi yaşattı.

 • TENİSÇİLERİMİZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR
  TENİSÇİLERİMİZ BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

  Adıyaman’da düzenlenen ‘Okullar Arası Tenis Turnuvası’nda 9 dalda madalya toplayan Adıyaman Belediyespor’lu oyuncular başarılarıyla göz kamaştırdı.

 • İŞİTME ENGELLİLER GOL OLDU YAĞDI
  İŞİTME ENGELLİLER GOL OLDU YAĞDI

  Türkiye İşitme Engelliler 1. Liginde mücadele eden Adıyaman Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı kendi evinde ağırladığı İskenderun İşitme Engelliler Futbol Takımını 10-2 mağlup ederek şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet daha aldı.