ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ

icon Telefon:
216 71 39|
icon Fax:
216 10 27
icon Mail:
ozelkalem@adiyaman.bel.tr

MÜDÜRÜMÜZÜN ÖZGEÇMİŞİ

Hasan Basri KIZILBAY

          1970 yılında Adıyaman'da Doğdu. İlk,Orta ve Lise Tahsilini Adıyaman'da tamamladıktan sonra. Yüksek Tahsilin iİnönü Üniversitesinde tamamladı.

          1988 yılında Atatürk barajında teknik ressam olarak çalıştı. 1992 yılında Adıyaman Belediyesi imar uygulama teknisyeni olarak görev yaptı. 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 1999 yılında tekrar Adıyaman Belediyesine geçiş yaparak çeşitli görevlerde bulundu ve şu an Özel Kalem Müdürlüğü görevini sürdürmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır. 

MÜDÜRLÜK HABERLERİ

 • BAŞKANIMIZ, PAZAR VE MAHALLE ZİYARETLERİNDE
  BAŞKANIMIZ, PAZAR VE MAHALLE ZİYARETLERİNDE

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi gezlerini sürdürüyor.

 • BAŞKANIMIZDAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
  BAŞKANIMIZDAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, Mübarek Üç Ayların başlangıcı olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

 • ALTYAPI PROJEMİZ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
  ALTYAPI PROJEMİZ ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

  30 yıllık altyapısı çökme noktasına gelen Adıyaman’da altyapı sorununa hazırladığı milyon TL değerindeki projeyle ‘dur’ diyecek olan belediyemiz, SAGEDER tarafından yılın ‘Altyapı Yatırımı Ödülü’ne layık görüldü.

 • MİLLETVEKİLİ BOYNUKARA’DAN BAŞKANIMIZA ZİYARET
  MİLLETVEKİLİ BOYNUKARA’DAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

  16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi ilçe, köy ve kamu kurumlarını gezerek destek isteyen AK Parti Adıyaman milletvekili Adnan Boynukara, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu da makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

 • BAŞKANIMIZ, MAHALLE MAHALLE DOLAŞIYOR…
  BAŞKANIMIZ, MAHALLE MAHALLE DOLAŞIYOR…

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi mahalle mahalle dolaşıp, yeni anayasa hakkında Adıyamanlılara bilgi veriyor.