VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ

icon Telefon:
2134075|
icon Fax:
 
icon Mail:
veteriner@adiyaman.bel.tr

MÜDÜRÜMÜZÜN ÖZGEÇMİŞİ

Ahmet TOSUN

MÜDÜRLÜK HABERLERİ

 • HAYVAN SEVERLERDEN MERKEZİMİZE ZİYARET
  HAYVAN SEVERLERDEN MERKEZİMİZE ZİYARET

  Son yıllarda sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarıyla takdir toplayan Veteriner Müdürlüğümüzü ziyaret eden hayvan severler, yapılan çalışmalardan dolayı yetkilileri tebrik etti.

 • BELEDİYEMİZDEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN SEFERBERLİK
  BELEDİYEMİZDEN SOKAK HAYVANLARI İÇİN SEFERBERLİK

  Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte şehir merkezindeki sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarını sıklaştıran Belediyemiz, soğuk ve yağmurlu havalarda dışarıda kalan hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde götürerek bakım ve tedavisini yapıyor.

 • HASTA KÖPEĞE TIBBİ MÜDAHALE
  HASTA KÖPEĞE TIBBİ MÜDAHALE

  Duyarlı vatandaşlar tarafından Veteriner İşleri Müdürlüğü Rehabilitasyon Merkezimize getirilen hasta sokak köpeği tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu.

 • VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN ‘AT BAŞI’ İDDİALARINA YANIT
  VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN ‘AT BAŞI’ İDDİALARINA YANIT

  ‘Çöp konteynerinde at başı bulundu’ iddiası üzerine harekete geçen Belediyemiz, bulunan hayvan başının bir ata değil, çift tırnaklı bir hayvana ait olduğunu belirledi.

 • BASIN MENSUPLARI, ÇALIŞMALARIMIZI YERİNDE İNCELEDİ
  BASIN MENSUPLARI, ÇALIŞMALARIMIZI YERİNDE İNCELEDİ

  Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, görev süresi boyunca tamamlanan ve devam eden çalışmaları basın mensuplarıyla birlikte gezdi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkanımız, “Dünyanın en güzel insanlarının yaşadığı Adıyaman’da halk hizmetin en iyisine layık” dedi.